• خانه
  • اخبار
  • فراخوان عمومی جذب مدیر عامل منطقه ویژه علم و فناوری یزد

فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر عامل منطقه ویژه علم و فناوری یزد

 

مناطق ویژه علم و فناوری منظومه‌ای از امکانات علمی، صنعتی و تولیدی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی، زیر ساخت‌ها و محیط‌های ارتباطی، نهاد‌ها و مؤسسات، افراد و اطلاعات هستند که با تکیه بر خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در یک گستره جغرافیایی و بر اساس یک نظام مدون و هم پیوند با اهداف و راهکارهای معین هماهنگ شده و با جذب فرصت‌ها و سرمایه‌های علمی، اقتصادی، انسانی، ملی، منطقه‌ای و بین المللی و اشتراک منافع همه طرفهای ذی نفع و هم افزایی بین سازمان‌ها، مراکز و مؤسسات حاضر در منطقه، سبب ارتقای فناوری و در نتیجه توسعه تولید، ثروت، رفاه ملی و ایجاد جامعه دانایی محور می‌شوند. بطور خلاصه، رسالت منطقه ویژه علم و فناوری کمک به ایجاد اکوسیستم نوآوری و ارتقاى شاخص های علم و فناورى همراه با ارزش افزوده اقتصادی در هر منطقه می باشد.

طرح منطقه ویژه (کریدور) علم و فناوری استان یزد از اوایل دهه 80 در دستور کار مدیریت استان قرارگرفت و نهایتا در سال ۱۳۸۵ با مصوبه هیئت محترم وزیران رسمیت یافت. طی سالیان گذشته با بهره گیری از همه ظرفیت‌های استانی و ملی و با الگو گیری از تجارب جهانی این طرح به لحاظ مطالعاتی و اجرایی پیگیری شده است. ثمره این تلاش‌ها و پیگیری‌ها، تصویب نهایی طرح منطقه ویژه علم و فناوری استان یزد در ۲۷ دی ماه سال ۹۳ در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری کشور و ثبت رسمی آن در سال 1395 بوده است. سازمان منطقه ویژه علم و فناوری یک سازمان غیر دولتی و تجاری بوده و سهامداران اصلی آن را استانداری یزد، دانشگاه یزد، پارک  علم و فناوری یزد، گروه پیشگامان کویر، موسسه کوثر یزد، شهرداری یزد، دانشگاه آزاد اسلامی یزد، صندوق پژوهش و فناوری، و شرکت مخابرات تشکیل می دهند.

 در راستای راهبرد شایسته گزینی و هدف ایجاد فرصت‌ برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی، از متخصصان داوطلب که دارای رشته تحصیلی مرتبط با حوزه علم، فناوری و نوآوری و حداقل دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس (ترجیحا دکتری) و دارای سابقه کار مرتبط در این حوزه می باشد، برای پست مدیریت عاملی سازمان دعوت به عمل می آید.

علاقه مندان می توانند جهت اعلام آمادگی و تکمیل فرم درخواست از تاریخ درج فراخوان به مدت 10 روز فرم مورد نظر را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند. همچنین جهت کسب اطلاع بیشتر از شرایط احراز و وظایف مربوطه می توانند با تلفن 37260103 تماس حاصل نمایند.

 

فرم درخواست همکاری