• خانه
  • اخبار
  • عملیات اجرایی کارخانه نوآوری یزد توسط دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهور کلید خورد.

عملیات اجرایی کارخانه نوآوری یزد توسط دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهور کلید خورد.

 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به اتفاق هيئت همراه صبح روز یکشنبه 19  آبان ماه وارد فرودگاه بين المللی آيت الله شهيد صدوقی (ره)‌يزد شدند و مورد استقبال آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان، محمدعلی طالبی استاندار يزد و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفتند.

رئیس جمهور تصمیمات و مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد را در توسعه و آبادانی استان، بسیار مفید و مؤثر توصیف کرد و گفت: بی‌تردید تکمیل پروژه‌هایی که در بخش‌های مختلف برای استان یزد در نظر گرفته شده ، می‌تواند تحولی در سطح استان ایجاد کند.

رئیس جمهور با اشاره به طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی که در سطح استان یزد و در بخش‌های مختلف به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: اجرای طرح‌هایی با این وسعت به معنای حرکت در مسیر ایجاد تحول بزرگ در سطح استان یزد است.

کارخانه نوآوری یکی از پروژه های مطرح در سفر ایشان به استان بود که عملیات اجرایی آن توسط رئیس جمهور کلید خورد.

 

·          عملیات اجرایی کارخانه نوآوری یزد به دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانسی در محل کارخانه قدیمی نخ‌ریسی درخشان یزد توسط دکتر علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری آغاز شد.

 

·          عملیات راه‌اندازی کارخانه نوآوری استان یزد به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در عرصه‌ای به مساحت 17 هزار متر مربع در قالب 2 سوله 3 هزار و 4 هزار متر مربعی در محل کارخانه متروکه نخ‌ریسی درخشان در تاریخ ۱۹ آبان ۹۸ آغاز شد.

 

در پایان سفر به استان یزد در نشست خبری، با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص) و امام صادق(ع) و قدردانی از میهمان‌نوازی و استقبال باشکوه مردم استان یزد، گفت: طرح‌ها و پروژه‌های بسیار خوبی برای استان یزد در بخش‌های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی و گردشگری پیش‌بینی شده است که دولت با قوت اجرای آنها را پیگیری خواهد کرد.